نتایج جستجو برای عبارت :

فرجام آتئیسم و خداناباوران

انواع حکم
حکم نهایی و حکم غیرنهایی چیست؟
احکام صادر شده از دادگاه‌ها از نظر قابلیت فرجام‌خواهی به دو دسته حکم نهایی و حکم غیرنهایی تقسیم می‌شود.
یکی از انواع احکام صادر شده از دادگاه‌ها، احکامی است که به طور نهایی صادر می‌شوند و یا اینکه در شرایطی تبدیل به حکم نهایی می‌شوند. در مقابل احکام نهایی، احکام غیرنهایی قرار دارند. تفاوت این دو دسته از احکام در مورد فرجام‌خواهی از آنها است.
حکم نهایی شامل چه مواردی است:
1- حکمی که در دیوان عالی کش
دانلود آهنگ امیر فرجام وسواسی
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * وسواسی * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , امیر فرجام باشید.

دانلود آهنگ امیر فرجام به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Amir Farjam called Vasvasi With online playback , text and the best quality in mediac

متن ترانه امیر فرجام به نام وسواسی
چشمات یه حسه خوب وآرامشی داره موجه موهاتاونقده خاصه که دریاهم نداره با نفس هاتعشق داره پاشو تو قلبه من میزاره دوبارهزی
دانلود آهنگ جدید امیر فرجام وسواسی
دانلود آهنگ جدید امیر فرجام به نام وسواسی با دو کیفیت 128 و320 همراه با پخش آنلاین و متن آهنگ
Download New Song by Amir Farjam Called Vasvasi
جدیدترین اثر از امیر فرجام وسواسی

برای دانلود این آهنگ روی لینک زیر کلیک کنید وارد صفحه دانلود شوید

سایت دوم
دانلود آهنگ جدید امیر فرجام به نام وسواسی با دو کیفیت 128 و320 همراه با پخش آنلاین و متن آهنگ

سایت دوم

سایت دوم

سایت دوم

سایت دوم

سایت دوم

سایت دوم

سایت دوم

سایت دوم
چگونه استقبال مردم از آتئیسم در حال کم شدن است و چهره های معروف آتئیسم، محبوبیت خود را از دست می دهند؟آتئیست معروف تئو هابسون  که اخیرا خداباور شده است، در مجله مشهور spectator میگوید:بهار آتئیسم از یک دهه پیش آغاز شد و الان به پایان رسیده است. اکنون ریچارد داوکینز از نظر بسیاری از آتئیست ها یک چهره طنز (دلقک) محسوب میشود!!http://www.spectator.co.uk/2013/04/after-the-new-atheism/جاشو کلی، نویسنده معروف آتئیست میگوید:پس از مرگ هیچنز، آتئیست های خشمگین قهرمان کاریزماتیک خ
دوستان عزیز سلام ضمن شب بخیر مطئمن هستم که حداقل یکنفر از این وبلاگ حمایت می کند آنهم خودم . شاید تعجب کنید که چرا چنین حرفی را میزنم ، شاید بسیار برای شما پیش آمده باشد که بعد از انجام کاری به اشتباه بودن آن پی بردید و ناگهان احساس حماقت کرده اید هرچند این احساس زود گذر باشد عقلا به این نوع اشتباه هات به شکلی نوعی تجربه نگاه می کنند و معتقند انسان جایز الخطاست البته من به اندازه عقلا درک ندارم ولی تا حدودی اگر بخواهیم منصف باشیم این امر در مور
اقراربه خودخواسته که دادگاه راازهر دلیل دیگری بی نیاز وپرونده را آماده صدور حکم می کند رااقرارقاطع می نامند.اقرار تنها امری راثابت می نماید که مقر به آن خبر داده است .اقرارغیر قاطع ؛«اقراربه مقدمات دعوا »نیزخوانده می شود.اقرارقاطع وغیرقاطع ،نباید بااقرارصریح وضمنی ویابااقرارکلی وجزیی اشتباه شود اقرارقاطع وغیر قاطع ممکن است دردادگاه ،درخارج ازدادگاه ،کتبی وشفاهی ،صریح وضمنی باشد.حکم راجع به فسخ نکاح ،چنان چه مستند به نظریه یک یاچند کا
اجرا , تعمیر و خدمات تاسیساتی فرجام 
خدمات لوله کشی و تاسیساتی فرجام 
تلفن : 09129352189-2237778 شبانه روزی .
اجرا و تعمیرات لوله کشی ساخنمان .
کلیه خدمات تاسیساتی و لوله کشی فرجام , سراج , دلاوران , هنگام و سرسبز .
اجراو تعمیرات لوله کشی آب و فاضلاب اپارتمان .
تعمیر گازکشی و جوشکاری لوله گاز خانگی .
اعزام نصاب سرویس کار و تعمیرکار تاسیساتی ساختمان .
لوله کشی پلیکا و پوشفیت .
نصب شیرالات و لوازم بهداشتی خانگی .
نصب و تعمیر موتورخانه شوفاژ .
نصب و سرویس پکیج
و دیگر جوان نمی‌شوم. تن می‌دهم به سن و سالی که دارم، به حالی که دارم و نداشتن‌ها و نرسیدن‌ها. باید واقعیت را بپذیرم من پیر شده‌ام برای آرزوی و خیال عاشقی، من دیگر جوان نمی‌شوم.
ح پیام داد و من تمام کردم. تمام کردم آخرین پیوندها را و تن دادم به کنج دنج این زندگی و شوق با خویش بودن دارد مرا سرپا نگه میدارد. باید بلد شوم بدور از خیال عاشقی و مسکن زندگی را بسازم و خویشتن را که خویشتن طرح و برنامه است. پروژه‌ای است که باید آن را به انجام رساند و خوب
به زبان ساده قدر واقعه ای  است که الله تعالی قبلا تعیین نموده است و قضا در لغت نیز به معنی فیصله دادن یا به ختم رساندن است در واقع قضا یا فرجام قدر در طول اراده الله تعالی بر عهده  اختیار خود انسان میباشد. 
به عنوان مثال خداوند مقدر فرموده است که شخصی در زمان معینی در داخل ماشین تصادف کند و در این حالت اگر کمربند آن شخص بسته باشد به احتمال اینکه بمیرد بسیار کمتر از حالتی است که کمربند ایمنی نبسته نباشد.
بنابراین بهتر است برخلاف عادت متداول بگ
یدک کش خودرو تهران | خودرو بر (خودروبر) نیسان یدک کش | جرثقیل حمل خودرو
حمل ماشینهای تصادفی با  هزینه مناسب نیسان جرثقیل

خدمات رسانی به مناطق(نارمک-تهرانپارس-پیروزی-نیروهوایی-ابوذر-افسریه-مسعودیه-فرجام - سبلان -رسالت و...)
09120451416
معسر از هزینه دادرسی کسی است که به واسطه عدم کفایت دارایی یا عدم دسترسی به مال خود به طور موقت قادر به تأدیه نیست. در دو صورت اعسار از هزینه دادرسی به وجود می‌آید؛ به علت اینکه دارایی شخص کفاف پرداخت هزینه دادرسی را نمی‌کند و به علت اینکه شخص به دلیل عدم دسترسی به مال خود، قادر به تأدیه نباشد. برخی از مصادیق عدم دسترسی به مال خود در ماده ۲۷۶ قانون مدنی آمده است یعنی اموالی که حاکم، شخص را در آن ممنوع‌التصرف کرده است یا اموال متعلق رهن و معامل
خرید آپارتمان، تهران منطقه 4، نارمک، فرجام
مشخصات ملک

مساحت: 54 متر
تعداد اتاق: 1
وضعیت بنا: 6 سال ساخت
طبقه: 4

پارکینگ دارد انباری دارد آسانسور دارد وام ندارد

توضیحات
5طبقه 3واحدی فول امکانات ( پارکینگ آسانسور انباری کمد دیواری پکیج شوفاژ اسپیلت) ملک شمالی واحد شمالی نور از پاسیون نور مستقیم آفتاب از سمت غرب حیاط دارای فضای سبز ساختمان بسیار ساکت دارای دوربین مدار بستهزمین ملک اوقافی می باشد ولی دارای سند تک برگ و به نام می باشد و قابلیت د
امروز 
جایی که هستم
آرزویم بود
و
شاید آرزوی خیلی ها باشه
اللهُ اعلم... 
اما خسته شدم از بلا تکلیفی
چه می شه آخرش 
کدام پلن زندگیم رو اجرا باید بکنم
یادم می آد اولین بار که کربلا رفتم... از حضرت خواستم سرو سامون زندگیم دست خودش باشه و دلم به این فرجام خوشه... 

چه کنم که دلم گرفته 
از این پایان نامه پاگیر 
تمام زندگیمو تحت شعاع قرار داده 
امیدوارم زودتر تمومش کنم
آیه ای از قرآن کریم که اگر قساوت قلب به منتهی درجه ی خودش نرسیده باشد ملحدین را به سجده وا میدارد.
 بارهای بار شاهد این بوده ایم که خداناباوران وقتی با اشاره ای علمی در قرآن مواجه می شوند می گویند حضرت محمد این آیه را از دانشمندان پیش از خود کپی کرده است و با این حرف ها از پذیرش الهی بودن قرآن سرباز می زنند . اما اگر اشاره علمی ای را در آیه ای به آنها نشان دهیم که هیچ کس قبل از قرآن تا آن زمان در آن رابطه سخنی نگفته باشد به نظر می رسد هیچ بهانه ای ب
اگر حق طلاق باشماست وتصمیمتان طلاق است با مراحل آن در سایت گروه وکلای پارسای آشنا شوید وبیشتر بدانید این مطلب خوب وکامل را ما هم در این بلاگ آورده ایم

مراحل طلاق با داشتن حق طلاق

پس از این که زن حق طلاق (وکالت در طلاق) را از همسرش اخذ می کند میتواند مراحل طلاق با داشتن حق طلاق را طی نماید.
زوجه با مدارک کامل مثل وکالتنامه طلاق ، عقدنامه یا رونوشت ، اصل شناسنامه و کپی کارت ملی خود و ترجیحا کپی شناسنامه و کارت ملی شوهر، به وکیل دادگستری مراجعه
دانلود آهنگ جدید امیر فرجام به نام هر جا که میرم با لینک مستقیم + پخش آنلاین
Download New Music By Amir Farjam Called Har Ja Ke Miram

دانلود آهنگ امیر فرجام به نام هر جا که میرم

دانلود آهنگ با کیفیت 320 
دانلود آهنگ با کیفیت 128

دانلود ،
موزیک ،
دانلود موزیک ،
دانلود آهنگ
 ،
دانلود آهنگ جدید  ،
موزیک جدید ،
آهنگ جدید ،
دانلود موزیک جدید ،
دانلود مداحی ،
دانلود نوحه ، نوحه ،
دانلود نوحه جدید

ادامه مطلب
قالیشویی راگا با بیش از 40 سال سابقه در زمینه قالیشویی و خشک شویی با بهره گیری از بهترین دستگاه ها و ماشین آلات قالیشویی سعی دارد تا بهترین خدمات را به شما مشتریان عزیز و گرامی ارائه دهد .

قالیشویی فرجام دارای پرسنل آموزش دیده و با مهارت در زمینه قالیشویی می باشد چه فرش های دستبافت و چه فرش های ماشینی-هر کدوم از انواع فرش ها چه ماشینی و چه دستبافت نوع شستوشوی متفاوتی دارند که نوع شستوشو و استفاده از موادی که به فرش ها آسیب نرساند بادیدن جنس و
 وزرای پیر و فرتوت ، رواج اشرافیگری ، تورم لجام گسیخته ، برجام بی فرجام ،اوج گرفتن  فساد  و فحشا ، آمار عجیب طلاق ،رها شدن اقتصاد  و........... آزار دهنده هست ولی "خُلف وعده " و "قلب واقعت" و "خلاف گویی های مکرر" از رئیس دولتش ، دولت مورد نظر را به بی خاصیت ترین دولت تاریخ 40 ساله ی انقلاب تبدیل کرده است!

با یک نگاه اجمالی و کلی به مسائل مطروحه در معرفی ادیان در بخش های قبلی به چند نکته کلیدی برخورد میکنیم:خداانسانروح انساناعمال انسانمرگنتیجه اعمال
در واقع مجموعه اینها زندگی انسان را تشکیل می دهد.زندگی که سرنوشت انسان را رقم میزند و اساساً ادیان برای شناخت جهان،خدا،انسان و ارتقاء آگاهی های فردی در سایه این شناخت و ظهور این آگاهی در اعمال و رفتار انسان شکل گرفته اند تا بتوانند با تدوین یک برنامه متعالی ، آدم را به مقام شایسته خودش برسانند.م
دانلود آهنگ جدید امیر فرجام مگه میشه
Download New Music Amir Farjam Mage Mishe
آهنگ جدید امیر فرجام بنام مگه میشه
این جدایی نمی تونه تو رو از قلبم بگیره تو می خوای دور بشی از من اما الان خیلی دیره اما الان دیگه دیره
من تموم لحظه هامو تو هوات نفس کشیدم خودم رو با تو شناختم از تو به خدا رسیدم

ادامه مطلب
شهیدی پاک گفته دل مطهر
نباشد شمر را حاصل مطهر
نباشد در عبث کاری الهی
که باشد سایه از هر شمر کاهی
به آن بد طبع سایه را خدا داد
خدا در سایه اش طبعی جدا داد
چنان طبعی به کاهی در تباهی 
و ظلمت!چون به چاهی در سیاهی
اگر کم لوح خوش در سایه ماند
بدان از نورها بی مایه ماند
به تفسیری که حر آموخت دل ده
نرو از بهر هر سایه که ظل ده
که امروزی شده آن شمر کژ دل
و داعش را سپر از سحر کژ دل
به حیلت کاه را بر دیده آورد
همان برجام نافرجام دل سرد
نشد شهدی صمیمانه ز برجام
باور کنید یکی از انگیزه های من در تحصیل در رشته علوم شناختی ، تنها پیدا کردن ساز و کاری برای حذف اختیاری برخی داده های ذهنی است .
نمی شود فراموشش کرد
نمی شود از یاد برد 
این ها از یک فقره مشکلات روانی ناشی می شود، که خودم اذعان دارم.
مریضی خطرناک و دردناکی است، اصلا وجود برخی داده های ذهنی معنایی ندارد، سودی ندارد، ته داستان ندارد ، فرجام ندارد، اصلا داستانی ندارد. اما نمی شود حذف کرد. گویی این نوع خاطرات باید باشند همیشه و در حین زندگی، اما نب
فرجام بہ جز سوختنش نیست سزاوار
جز دانش و حکمت نبود میوه انسان
اے میوه فروش هنر ، این دکه و بازار ...

#پروین_اعتصامے
#کانال_آوای_شبانه_پارسا
#اخبار_روز_ایران_و_جهان
-tumblrhttps://avayeshabane.tumblr.com
آخرین خبرها و اتفاقات روز در وب سایت:
websitehttp://aparssa.wordpress.com
منبع خبری کانال:
#BBC_News
مشاهده مطلب در کانال
شهیدی پاک گفته دل مطهر
نباشد شمر را حاصل مطهر
نباشد در عبث کاری الهی
نشد شهدی صمیمانه ز برجام
من همان قهرمان داستانی هستم که همه چیز را در مرز رسیدن رها می‌کند. می‌گذارد و می‌رود و نمی‌ماند تا ثمره‌ی آن‌چه گذشت را ببیند. همان که می‌تواند همه‌‌ی انتظارها و دلتنگی‌هایش را با یک جمله‌ی ساده، یک بله‌ی خشک و خالی تمام کند، می‌تواند رسیدن را، دیدن را تجربه کند، اما نمی‌کند. رها می‌کند. می‌رود. نمی‌ماند. همان شطرنج‌بازی که می‌تواند با حرکت آخر حریف را کیش و مات کند اما صفحه‌ی شطرنج را یک حرکت مانده به حرکت آخر، نیمه‌کاره رها می‌
از آغاز باید که دانی درست
سر مایهٔ گوهران از نخست
که یزدان ز ناچیز چیز آفرید
بدان تا توانایی آرد پدید
سرمایهٔ گوهران این چهار
برآورده بی‌رنج و بی‌روزگار
یکی آتشی برشده تابناک
میان آب و باد از بر تیره خاک
نخستین که آتش به جنبش دمید
ز گرمیش پس خشکی آمد پدید
وزان پس ز آرام سردی نمود
ز سردی همان باز تری فزود
چو این چار گوهر به جای آمدند
ز بهر سپنجی سرای آمدند
گهرها یک اندر دگر ساخته
ز هرگونه گردن برافراخته
پدید آمد این گنبد تیزرو
شگفتی نمایندهٔ ن
چون به مستی سوی می‌بانگ عدم ره سپرمبنگرم زین شب دیوانه چه سان ره ببرم ره نه هموار و نه من جز دو قدم راست توانساقیا نیست مرا جز به میانت نظرم ترسم از روز پسین تا که رسد نوبت منطلب باده کنم از قِبل درد سرم چون بپرسند مرا بیش و کم از بیش و کمممست گویم که چه پرسید مرا، بی‌خبرم من به دنیا شدم از حشمت میخانه‌ی دوستبکشم باده و از جلوه‌ی او جلوه خرم چرخش و زاویه‌ی حرف و قلم کار تو بودچاکر عشقم و از بندگی‌ات مفتخرم حلمیا نام نکو کردی و فرجام نکوز ب
به نام خداوند مردان پاک
بود آفریننده ی آب و خاک
خدایی که جز او خدایی نیست
بگو آفریننده جز او کیست؟
خدایا گناهانانمان را ببخش
که این بی حواسیمان را ببخش
تو پوشنده و من پر از عیبها
از عنایات تو من بُوَم زیبا
سلام 
در این وبلاگ ان شا ءالله قرار است با زندگی دلاورمردانی زندگی کنیم که زندگی را فدای دینشان کردند و زندگی ابدی را در شادی و اطمینان از رستگاری بدست آوردند
این دلاورمردان شهدا هستند
علی الخصوص شهید رسول خلیلی رفیق جینگ ما
و دوبیتی در وصف
1
عنه صلى الله علیه و آله :إیّاکُم وَالکَذِبَ ؛ فَإنَّ الکَذِبَ مُجانِبٌ لِلإِیمانِ. پیامبر خدا صلى الله علیه و آله : از دروغ بپرهیزید ؛ زیرا دروغ ، با ایمان ، بیگانه است .
2
عنه علیه السلام ـ فی ذِکرِ الغُلاةِ ـ : إنَّ فیهِم مَن یَکذِبُ ، حَتّى إنَّ الشَّیطانَ لَاحتاجَ إلى کَذِبِهِ . امام صادق علیه السلام ـ در وصف گزافه گویان ـ : بعضى از آنها دروغ هایى مى گویند که حتّى شیطان به دروغ آنها احتیاج دارد .
3
الإمام علیّ علیه السلام :عاقِبَةُ الکَذِبِ
●➼‌┅═❧═┅┅─┄
⚫️آخر و عاقبتِ سرشناس‌ترین خداناباوران جهان:
✍اعتراف خود آنها مبنی بر انسانیّت و برابری و منطق در تفکّر دینی
only eight years prior to his collapse into madness, Nietzsche wrote to his friend Malwida von Meysenbug, complaining of his deteriorating health. He tells her that he hopes for the stroke that, he believes, will put an end to his suffering.
« #نیچه هشت سال پیش از اینکه به جنون کشیده شود در نامه‌ای به یکی از دوستانش از وضعیتِ وخیمِ سلامتی‌اش شکایت می‌کرد و حتی می‌گفت تنها امیدش برای پایان یافتنِ رنج‌هایش سکته است!
شک نیست که اندیشه هر کس باورهای او
را می‌سازد. باورهای آدمی به رفتار او ریخت می‌دهد و رفتار انسان فرجام او را رقم می‌زند.
افزون بر این‌که باور به خداوند
یگانه در وجود آدمی نهادینه است؛ با اندکی اندیشیدن در وجود خود و در طبیعت می‌توان
به یگانگی آفریننده‌ی روزگار پی برد. اما این خداوند یگانه دارای صفاتی است که با
این صفات، یکتایی او به حقیقت می‌پیوندد.

بازی Max Payne 1 (مکس پین ۱) داستان زندگی یک پلیس نیویورک است که بعد از ظهر یک روز بی فرجام، هنگام بازگشت به خانه اش متوجه میشود که همسر و فزرند نوزادش توسط افرادی معتاد به طرز فجیعی به قتل رسیده‌اند . دانلود بازی Max Payne 1 نسخه ی دوبله فارسی
مکس پین ( Max Payne) یک بازی ویدئویی به سبک تیراندازی سوم شخص و عنوان اولین قسمت از مجموعه بازی‌های مکس پین ساخته شرکت رمدی انترتینمنت است که در ژوئیه ۲۰۰۱ برای مایکروسافت ویندوز منتشر شد. سپس یک نسخه سازگار شده ا
بعد از طرح بحث صفات خدا و تجّلی صفات برای شناخت و معرفت نسبت به خدا ، ما به یک موضوع پرچالش میرسیم و اینکه:
اصلاً خدا از کجا آمده است که بخواهیم برای او صفات تعریف کنیم؟ یا مثلا وقتی می گوئیم ذات و چیستی خداوند قابل شناخت نیست پس چطور به این شناخت رسیده ایم که اساساً خدایی هست که در وصف او سخن گفته میشود؟این در واقع همان حرف خداناباوران است که به عنوان مقدمه قرار می دهند و می گویند که وقتی چیزی خارج از مرزهای طبیعی هست و قابل دسترس هم نیست و قاب
فرجام گیفت، تامین و تولید فراورده های گیاهی و آبزی
- تـامین سفارش های شرکت ها و سازمان ها به منظور ارائــه ی هـدایـا به کارکنان 
-تـزئین دکـور، سالـن همایش و کنـفرانس با آکـواریم های پـلنت و یا بـدون آب،صرفا با چمن آکواریمی یا به شکل وابیکوزا
-تولید بطری های کپسولی کشت شده با چمن آکواریوم و تزئین(مناسب برای هدیه و یادبود)
-طراحی و چاپ کارتـهای فانتزی و لوگوی شرکتها جهت تـعـبیه در روی هدایا

شماره تماس: 09036019760  --  02177205873  --  02177450159
فیلم «آشغال‌های دوست‌داشتنی» ایده جالبی دارد. فیلم روایتی ساده و‌ خلاقانه است از نگرش‌های سیاسی-عقیدتی جامعه ایرانی در سال‌های پس از انقلاب و نمایش فرجام این نگرش‌ها در شهادت، اعدام، مهاجرت و نارضایتی.
مسعود زمانی مقدم
دانلود آهنگهای جدید امیر فرجام به نام تویی جهانم با لینک مستقیم + پخش آنلاین
Download New Music By Amir Farjam Called Toei Jahanam

برای دانلود این آهنگ ادامه مطلب رو کلیک کنید
 دانلود ، موزیک ، دانلود موزیک ، دانلود آهنگ
 ، دانلود آهنگ جدید  ، موزیک جدید ، آهنگ جدید ، دانلود موزیک جدید ، دانلود مداحی ، دانلود نوحه ، نوحه ، دانلود نوحه جدید
ادامه مطلب
آداب دوجو
این آداب میتواند در سبک های مختلف متفاوت باشد اما در اینجا آداب کلی به اضافه نکاتی درباره آداب دوجو کیوکوشین کاراته ذکر می کنیم .با رعایت این اداب یک پیوند اعتماد و احترام بین شما و استاد و دیگر اعضا بوجود می آید .به خصوص در کیوکوشین کاراته که مسیر کیوکوشین از طریق آموزش مداوم، کار سخت، نظم، تعهد، تواضع و احترام به فرجام می رسد.
۱- هنگام ورود و یا خروج از دوجو،شایسته است که رو به  اُ سِنسی (سِنسی بزرگ)، کامیزا (جایگاه ویژه) و یا جلو کل
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، مارگارتا سیمونیان، سردبیر  آژانس خبری "روسیا سیگودنیا" و شبکه های تلویزیونی "راشا تودی" یک روز پس از استعفایاوو مورالس، رئیس جمهور بولیوی به او پیشنهاد امر داد. سیمونیان توییت کرد: فرمان فوق العاده ای را بوسیله مورالس پیشنهاد می کنم، من برای او پیشنهاد اجرای برنامه ای در شبکه اسپانیایی تعبیر "راشا تودی" را دارم. به گزارش روسیاالیوم، او افزود: همانطور که رافائل کوره آ، رئیس جمهور پیشین اکوادور برای
دیلی اکسپرس(Daily Express) در مقاله ای در تاریخ(6 نوامبر 2016) در خبری اعلام کرد:
کشف شواهد علمی که نشان میدهد  "هوش" انسان میتواند بعد از مرگ به صورت روح ادامه یابد
فیزیکدان انگلیسی راجر پنروز از دانشگاه آکسفورد ( که به همراه استفن هاوکینگ مشترکا برنده‌ی جایزه‌ی فیزیک شده اند)  ضمن تایید این موضوع که "هوش" انسان به نوعی به اطلاعات ذخیره شده در سطح کوانتومی مربوط است اعلام کرد که به همراه تیم خود موفق به کشف شواهدی شده است که نشان میدهد یک جزء ساختاری
بهار
واژه ای که به هستی بها می دهد
زمین تسلیم
اکنون آزاد است
خزانی سرخ را پیموده
تا به بهار سبز برسد
بهار
خلق تابلویی است با بی نهایت صفر
در جلوی فرجام عددها
راستی
فکرش را کرده ای؟
که هر روزت عید باشد؟
بهار
فرشته چراغ جادوست
هر روزی که عید باشد
رسیدن به آرزوهایت محفوظ است
بهار را باید خواند
باید نوشت
و باید تبریک گفت

بهارتان مبارک

میلاد خسروی نژاد
"به نام مهربان ترین"

«آن قصه شنیدید که در باغ یکی روز                      از جور تبر زار بنالید سپیدار»   2 جمله خبری و پرسشیآن قصه ← مفعولشنیدید ← ماضیکه ← حرف ربطدر← حرف اضافهباغ← متممیکی روز← قید زماناز ← حرف اضافه ، تبر متممزار ← قید حالتبنالید ← فعل ماضیسپیدار ← نهادآرایه: تشخیص«کز من نه دگر بیخ و بنی ماند و نه شاخی                از تیشه ی هیزم شکن و اره ی نجار»   2 جمله (کلمه "نه" فعل منفی میشود)
کز (که از) ← حرف اضافهمن ← متممدگر ← قیدبی
نه. پاک می کنم صفحه سفید را. دوباره و دوباره.بار ها و بار ها طبق معمول.واژه ها آخر کم می آورند.بارها شده است که در نوشتن و حرف زدن نا توان بوده ام.انگار بعضی چیز ها را نمی توان به واژه کشید.گاهی هم که می نویسی ، از عهده آنچه میخواهی بر نمی آیند.حتی حس می کنم بزرگ ترین نویسنده ها و واژه پرداز ها هم وقتی بهترین اثر خود را جلوی برق چشمانشان می گیرند ، حسی بهشان میگوید؛ نه این واژه ها از آنچه حس میکنم و در ذهنم میگذرد ؛ به حدی فاصله دارند.مگر می شود رنج

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

دریافتحجم: 1.48 مگابایتمدت زمان: 59 ثانیه
#معجزهواقعیّت‌ها و رخدادهایی در عالم وجود دارند، که فراتر از حیطه دانش بشری هستند؛ گاهی خداناباوران هم با نام‌گذاری "معجزه" به آنها ایمان پیدا می‌کنند
از قلم افتاد هر کاری که با دل می کنی
همچنین آب گوارایی که تو گِل می کنی
از قلم افتاد یا من در وجودم کینه نیست
ساده می گیرم به تو آن را که مشکل می کنی
در خودت آیینه بندانی به راه انداختی
با کدورت روشنی هارا تو باطل می کنی
چند لحظه مکث کن شاید تو هم پیدا شدی
سخت فرجام بدی شد اینکه با دل می کنی
من برایت راه هارا نور باران کرده ام
راه را گم می کنی تکذیب ساحل می کنی
من برایت شهد شیرین رفاقت می شوم
وای بر تو چون مرا زهر هلاهل می کنی

محمد رحیمی

لشکر صاحب زمان گمنام نیست
منتظر در جستجوی نام نیست
حک شده در لوحِ محفوظ است او
سرفرازان را غم اعلام نیست
روح هستی بوده چون ظاهر شود
زندگی بخشیده ؛ استفهام نیست
جایگاهش برجِ عاجِ امنیت
حق عنایت کردو از اوهام نیست
جاده های انتظارِ منتظر
شادمانی بوده از آلام نیست
شِرک و شَر میلرزد از اعزاز او
ترسی از شیطان و صدها دام نیست
ارتش برپائی عدل علی ،
دائماً رزمیده و آرام نیست
جاری همچون رود ؛ خیرِ مستَمر
خیر را فکری بجز انجام نیست
مثل شاهین در ورای باو
دانلود آهنگ جدید امیر فرجام به نام وسواسی با لینک مستقیم + پخش آنلاین
Download New Music By Amir Farjam Called Vasvasi

برای دانلود این آهنگ ادامه مطلب رو کلیک کنید

دانلود ، موزیک ، دانلود موزیک ، دانلود آهنگ

، دانلود آهنگ جدید  ، موزیک جدید ، آهنگ جدید ، دانلود موزیک جدید ، دانلود مداحی ، دانلود نوحه ، نوحه ، دانلود نوحه جدید
ادامه مطلب
"به نام مهربان ترین"

«آن قصه شنیدید که در باغ یکی روز                      از جور تبر زار بنالید سپیدار»
2 جمله خبری و پرسشیآن قصه ← مفعولشنیدید ← ماضیکه ← حرف ربطدر← حرف اضافهباغ← متممیکی روز← قید زماناز ← حرف اضافه ، تبر متممزار ← قید حالتبنالید ← فعل ماضیسپیدار ← نهادآرایه: تشخیص
«کز من نه دگر بیخ و بنی ماند و نه شاخی                از تیشه ی هیزم شکن و اره ی نجار»  
2 جمله (کلمه "نه" فعل منفی میشود)
کز (که از) ← حرف اضافهمن ← متممدگر ← قیدبیخ
به نام خدای مهدی عج

رهبرمعظم انقلاب در خطبه های نماز جمعه:وقتی پیامبر از دنیا می‌رفت، این حکومت،
حکومت مستقری بود که می‌توانست الگوی همه‌ی بشریت در طول تاریخ باشد؛ و اگر
آن حکومت با همان جهت ادامه پیدا می‌کرد، بدون تردید تاریخ عوض می‌شد؛
یعنی آنچه که بنا بود در قرنها بعد از آن - در زمان ظهور امام زمان در
وضعیت فعلی - پدید آید، در همان زمان پدیده آمده بود. دنیای سرشار از عدالت
و پاکی و راستی و معرفت و محبّت، دنیای دوران امام زمان است که زن

سیب سرخی به روی سینی سبز
اینچنین کرده‌اند میزانتاینچنین کرده‌اند میزانتپیش روی هزار مهمانت

روزگاری به شاخسار بلندآزمونگاهِ سنگ‌ها بودیسنگ‌هایی که زخم‌ها به تو زدزخم‌هایی که کرد ارزانت

یادِ روزی که عابران فقیرحسرتِ خوردن تو را خوردندو به صد اضطراب و دِلدِله چیدیک نفر از تَبَنْگِ دُکّانت

اینک، ای سیب! شکل خورده شدنبسته‌ی انتخاب مهمان‌هاست؛تا چه‌سان می‌کنند تقسیمتتا چه می‌آورند بر جانت

آن یکی پوست کنده می‌خواهدآن یکی چار
قـیـمـت: 75
فرجام گیفت، تامین و تولید فراورده های گیاهی و آبزی
-تـــــنـــگ های سبزه و ماهی 
-طراحی پلنتاریوم برای تــــزئین محیط کار و منزل شما
-تولید گیفت های گیاهی و آبی برای ارائه به کارکنان و شرکت ها به عنوان هدیه پایان سال
(گزینه مناسب و ارزان به جای تقویم و سر رسید)
فراورده های گیاهی مثل چمن های آکواریومی( هیدروپپر، مونت کارلو ، مارش و ....) که عموما در وابیکوزا و آکواریوم استفاده می شود این روزها از آنها استقبال زیادی شده است؛
دلیلش ساده
وکیل درتهران
وکیل درتهران یکی از دغدغه های شما می باشد برای کارهای حقوقیتان که باید به دنبال آن باشید .
وکلای ما متعهد می شوند که برای شما که موکل ایشان هستید وقت بذارند و با تمام و کمال به پرونده شما رسیدگی کنند .
وکلای ما در کم ترین زمان ممکن به شما وقت میدهند و شمارا راهنمایی میکنن درباره پرونده و مشکلات خود .
ما مفتخریم که به شما امکان دسترسی به مشاوره با کیفیت بالا در زمینه زناشویی و خانواده و حقوقی را از مشاوران حقوقی ، خانواده و طلاق  با

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

دریافتحجم: 3.37 مگابایتمدت زمان: 31 ثانیه
#یاد_خدا، باعث آرامش‌ و کاهش استرس

«الَّذِینَ آمَنُواْ وَتَطْمَئِنُّ قُلُوبُهُم بِذِکْرِ اللّهِ أَلاَ بِذِکْرِ اللّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ
همان

شرح خلاصه ای از اثر      
قسمتی از دیباچه  صفحه 07  پاراگراف دوم  سطر سوم: 
توی این سرزمین پوسیده،  یه مجنون واقعی تا حالا کی دیده؟    هراز گاهی از گوشه کنارا میشه حرفهایی شنیده. که از یه عاشق حقیقی میگه .  ولی حتی همونی که داره تعریف میکنه  خودش اون عاشق رو حتی توی خوابم ندیده بلکه فقط خودش از جانب یک شخص دیگه شنیده. خب حالا این شنیده ها رو کی دیده؟   چه سندی،  چه ردی چه مدرکی از صحت گفته هاش داره؟  هیچی،  بلکه فقط خودش از دهان دیگری شنیده و
حکمتها و عبرتهادر نهضت حسینی از آغاز تا فرجام، یعنی از هدایت نخستین واکنش های شیعیان در برابر ستمگری حکومت معاویة بن ابی سفیان تا عصر عاشورای سال 61 هجری که به شهادت آن حضرت و خویشاوندان و یاران وی انجامید، حکمت ها و عبرت های بسیاری نهفته است که اگر به دقت در آن ها نگریسته شود می تواند چونان چراغ پرفروغی روشنگر راه انسان ها باشد.حفظ وحدت رهبرینخستین درسی که از نهضت حسینی می توان آموخت، تلاش برای حفظ وحدت رهبری و پیشگیری از ایجاد تجزیه در امام
در صورتی که به مشکل قضایی برخورد کرده باشید یا پایتان به دادگاه و دادسرا و کلانتری افتاده باشد و یا یکی از اقوام یا دوستانتان با مشکلاتی از این دست رو به رو شده باشد، احتمالاً این جمله را شنیده‌اید که موضوع حقوقی است یا موضوع کیفری است؟ با وجود اینکه این جمله زیاد شنیده می‌شود، اما بسیاری از مردم اطلاعی نسبت به آن ندارند و نمی‌دانند منظور از کلمات حقوقی و کیفری چیست. در این بخش از وب سایت موسسه ثمین عدالت به تعریف این دو نوع رسیدگی (دعوای حق
بسمه تعالی

راهبردی به نام آب
و سراب

دشمنی استکبار و
ایادی او با ملّت ایران(حتی دیگر ملّتهای آزاده دنیا) نقطه فرجام و پایانی ندارد.
این بسیار ساده اندیشانه است که اگر کسی تصور کند روزی، نزاع فیمابین ما وآمریکا
به طور خاص و دنیای غرب به طور عامّ، در یک ظرف زمانی و مکانی، به ایستگاه پایانی
و آخر خود می رسد. چرا که نزاع بر سر موضوعاتی همچون حق هسته ای، سامانه دفاع
موشکی، حقوق بشر و...موضوعاتی فرعی و بلکه بهانه ای بیش نیستند. سخن و چالش اصلی، تقابل

عکس روی تو چو در آینه جام افتاد
عارف از خنده می در طمع خام افتاد
حسن روی تو به یک جلوه که در آینه کرد
این همه نقش در آیینه اوهام افتاد
این همه عکس می و نقش نگارین که نمود
یک فروغ رخ ساقیست که در جام افتاد
غیرت عشق زبان همه خاصان ببرید
کز کجا سر غمش در دهن عام افتاد
من ز مسجد به خرابات نه خود افتادم
اینم از عهد ازل حاصل فرجام افتاد
چه کند کز پی دوران نرود چون پرگار
هر که در دایره گردش ایام افتاد
در خم زلف تو آویخت دل از چاه زنخ
آه کز چاه برون آمد و
شرایط پذیرش مراجعان در کلینیک مشاوره میرموسوی

از ابتدای کار کلینیک روال مرسوم پذیرش مراجعان ، رزرو  از چند روز جلوتر بوده و همچنان همین روال پابرجاست.
بنابراین:
**پس از تماس تلفنی با کلینیک، روزها و ساعتهای کاری به اطلاع شما خواهد رسید.
**جلسه های مشاوره 45 دقیقه است.
**در صورتی که مایل به رزرو تایم بیشتری هستید می بایست منشی کلینیک را از درخواست خود مطلع نمایید.
**پس از رزرو ساعت مورد نظر، می بایست بخشی از مبلغ مشاوره را واریز نمایید تا رزرو
با سلام خدمت شما دوستان عزیز و همراهان گرامی
یک معذرت خواهی باید بکنم از شما دوستان به‌ خاطر  تاخیر داشتن در ارسال پست و مطالب جدید
این روزها سر من و گروه هم کمی شلوغ هست و به علاوه بر این شلوغی ها مدرس ما نیما نیک فرجام و همینطور خودم مبحث مورد علاقه ای برای شما نمیتونیم پیدا کنیم پس از شما درخواست می کنم که مباحث مورد علاقه تون رو برای ما در قسمت نظرات همین پست ارسال کنید تا بتونیم با علایق شما بیشتر آشنا بشیم
تصمیم خودم برای دوره های آموزش
مثل اکثر باقی اوقات ، سعی کردم با فاصله گرفتن چند روزه از موضوعی که قرار است درباره ش بنویسم ، درباره ش بنویسم . 

چند روز گذشته پر بود از موضوعاتی که میتوان راجع به هرکدامشان مقاله و کتاب نوشت . اما موضوع اصلی ام را اختصاص می دهم به "تاثیر" . 

اینطور که به نظر می رسد ما جامعه تاثیر گذاری نیستیم . و این موضوع دلایل متعددی دارد . شاید اساسی ترین پرسش در این مورد این باشد که آیا ما اصلا طوری رشد یافته ایم که تاثیر گذار باشیم ؟ 

از خیلی وقت پیش این
به استناد سایت آیین دادرسی دینا ، اعتراض به حکم دادگاه با روش های مختلفی امکان پذیر می باشد که این روش ها را می توان به انواع مختلفی تقسیم بندی کرد . در یک تقسیم بندی ، روش های اعتراض به حکم دادگاه را می توان شامل روش های عادی ( واخواهی ، تجدید نظر خواهی ) و روش های فوق العاده ( فرجام خواهی ، اعاده دادرسی و اعتراض شخص ثالث ) دانست که احکام مخصوص به خود را دارند . برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد طرق عادی و فوق العاده شکایت از رای دادگاه بر روی لینک
"راهبه به ما گفته بود که در زندگی دو راه پیش رو دارید: راه «فطرت» و راه «رحمت». شما باید راهتون رو انتخاب کنید. «رحمت» سعی نمی کنه خودش رو راضی نگهداره. می پذیره، اگه تحقیر بشه، فراموش بشه. توهین و آسیب ها رو می پذیره. «فطرت» فقط می خواد خودش رو راضی نگهداره. دیگران رو هم مجبور می کنه که راضی باشن. دوست داره بر دیگران فرمانروایی کنه. اون دلایلی برای خوشحال نبودن پیدا می کنه. وقتی هم که تمام دنیای اطرافش داره می درخشه و حتی وقتی عشق در تمام ذرات دنی
"راهبه به ما گفته بود که در زندگی دو راه پیش رو دارید: راه «فطرت» و راه «رحمت». شما باید راهتون رو انتخاب کنید. «رحمت» سعی نمی کنه خودش رو راضی نگهداره. می پذیره، اگه تحقیر بشه، فراموش بشه. توهین و آسیب ها رو می پذیره. «فطرت» فقط می خواد خودش رو راضی نگهداره. دیگران رو هم مجبور می کنه که راضی باشن. دوست داره بر دیگران فرمانروایی کنه. اون دلایلی برای خوشحال نبودن پیدا می کنه. وقتی هم که تمام دنیای اطرافش داره می درخشه و حتی وقتی عشق در تمام ذرات دنی
همزمان با جنگ و صلح حضرت تولستوی، دانای کل قرن نوزدهم علی الخصوص دانای کل بزمها ورزمهای منتهی به جنگی که با آن ناپلئون میلیونها انسان ر ا به کام مرگ انداخت...دارم زمستان شصت و دوی ایرانی اسماعیل فصیح خودمان ر ا می خوانم و حالی می کنم که نپرس! به  جان دو تائی مان.
هنوز هم البته هستم سر این حرف که ای کاش یک نفر دقیقا با گرته برداری از  روی دست تولستوی اگر میی توانست جنگ ایران و عراق را با تمام زمینه هایش از مثلا دهه چهل شمسی تا دهه هفتاد بگنجاند تو
وقتی ازدواجی به بنبست میرسد ووابستگی بین زن مرد از بین میروددراینجا حرف از جدایی وطلاق توافقی به میان می آید وباتوافقاتی که زوجین انجام میدهند در تمام موارد وآماده کردن مدارک وارجاع آن به مراکز مربوطه وگذراندن مشاوره وزمان مورد نظر رای برعدم سازش طرفین داده میشود وبادردست داشتن این عدم سازش وحضور مرد وزن همزمان در محضر صیغه طلاق جاری واز هم جدا میشوند وبعد از مدت تعین شده از طرف دادگاه هر دوطرف از زندگی هم خارج شده وبه زندگی در مسیر جدید م
ایسنا نوشت: بعد از عاقبت مهلت ترخیص خودروهای دپو شده، حدود ۱۰۴۸ مایه با حیات قبض پروانه گمرکی، به دلیل ته زود تعیین شده، مجوز ترخیص را دریافت نکردند. در چند ماه گذشته مشی هایی از سوی گمرک ایران با دستگاه های مربوطه انجام و پیشنهاداتی درون ارتباط با ترخیص عرضه شده بود که اطلاعات دریافتی ایسنا حاکی از این است که با بررسی های انجام شده و پیوستگی وسیله های ذیربط، وزیر صمت همچنین اجازه ترخیص خودروهای پروانه شده را صادر کرده است. این داخل حالی ا
هر لحظه حماسه‌ایست برای او که می‌بیند، شکوهیست تمام. خلقت خدای جز این چگونه تواند بود؟ عشّاق جام‌ها بر می‌زنند و صوت عشق گوش عقل بدکاره کر می‌کند. چه باک اگر که خامان ملک جان هر لحظه مجیز بت‌واره‌های انسانی کنند. چه اندوه گر همه عالمان جهان، هستی شکوهناک روح مهر انکار زنند، کنون که حقّ زنده شاباش عاشقان حقیقی خویش کند صد هزار فلک و استاره، شاباش آنان که به خاک فتادند، امّا برخاستند، آنان که خام شدند، امّا نهایت پختند و سوختند.
هر قدم شکو
من اینجا بس دلم تنگ است
و هر سازی که می‌بینم بد آهنگ است
بیا ره توشه برداریم
قدم در راه بی برگشت بگذاریم
ببینیم آسمان هر کجا آیا همین رنگ است؟
...
بیا ای خسته خاطر دوست!
ای مانند من دلکنده و غمگین
من اینجا بس دلم تنگ است
بیا ره توشه برداریم
قدم در راه بی فرجام بگذاریم.

مهدی اخوان ثالث

خب دارم بعد از مدتها شعر های اخوان رو میخونم. چقدرم با حالو هوای این روزهام میخونه. غمگینم. خیلی زیاد ولی راهی ندارم. من انگار همیشه وج
مزون فراننام مدیریت: فرانک ناظمی زادآدرس مزون فران: خیابان جردن، خیابان قبادیانمزون تیفانیآدرس مزون تیفانی: اقدسیه، مقابل فیروزبخش، جنب بانک صادرات، ساختمان نیما، پلاک 84، طبقه اول، واحد 4گالری لباس عروس مانیاآدرس گالری لباس عروس مانیا: نیاوران، بعد از سه راه یاسر، نبش کوچه معظمیگالری لباس عروس دیبادین پاریسآدرس گالری لباس عروس دیبادین پاریس: میدان آرژانتینمزون هدیه وطنیآدرس مزون هدیه وطنی: فرمانیهمزون سرخهآدرس مزون سرخه: نبش اتوبان ب
ای ارحم الراحمین! ای غفار الذنوب ! ای خدای مشرقین و مغربین !
ای که میگفتند شکسته های دلمان که نزد بازار تو بیاید خودت با دل و جان میخریشان... کجایی؟؟
شکسته های قلبم دارد خودم را تکه تکه میکند! نفس هایم همچون طناب داری دست بر گلویم انداخته اند خدا جان! دارند جانم را میدرند!
کاش نجاتم دهی از منجلابی که در آن دست و پا میزنم، خدای تنهایی هایم، خدای خستگی هایم ، خدای  دلتنگی هایم راست بگو، دل کدام بنده ات را شکسته ام که دلم را به بند تازیانه گرفتار کرد
مزون فراننام مدیریت: فرانک ناظمی زادآدرس مزون فران: خیابان جردن، خیابان قبادیانمزون تیفانیآدرس مزون تیفانی: اقدسیه، مقابل فیروزبخش، جنب بانک صادرات، ساختمان نیما، پلاک 84، طبقه اول، واحد 4گالری لباس عروس مانیاآدرس گالری لباس عروس مانیا: نیاوران، بعد از سه راه یاسر، نبش کوچه معظمیگالری لباس عروس دیبادین پاریسآدرس گالری لباس عروس دیبادین پاریس: میدان آرژانتینمزون هدیه وطنیآدرس مزون هدیه وطنی: فرمانیهمزون سرخهآدرس مزون سرخه: نبش اتوبان ب
بعضی دارند از جنازه‌ها ماهی می‌گیرند و در این کار خبره شده‌اند. ولی ما فعلا فقط حالمان بد است.نمی‌فهمم وسط این عزای بزرگ اینهمه تحلیل‌های پیچیدۀ آسمان‌ریسمانی را چگونه به‌هم می‌بافند و از این خطا _و اصلا شما بگو خیانت_ به‌هزارویک دعوی خطا و خیانتِ پیشین که گواهی برایش نداشتند می‌رسند. خوش‌به‌حالشان که بالاخره شاهدی برای ادعاهایشان یافتند. خوش‌به‌حالشان که می‌توانند دلیرتر از قبل دشنام بدهند و دیگری را شماتت کنند. الغرض یا این‌ه
کمی بمان!
کمی به من نگاه کن!
نگاهت تنها دلیل آرامشم است!
در چشمانم نگاه کن
دراین چشمان اشک آلود
که همیشه درپی رفتن تو
چشم انتظار به آمدنت بود
حال که دوباره آمدی ؛
چرا این چنین مرا از خود می رانی ؟
چرا چشمانت را از من نگاه می داری؟
دیگر تاب و توان سکوت ندارم
حس فریاد در من به اوج رسیده است
فریاد دوستت دارمِ صدایم را گوش کن
درحالی که حرفی نمی زنم
به چشمانم نگاه کن
حرفهایم را از نگاهم بخوان
آیا چیزی هست که در آن ببینی؟
آیا پاسخ دردهایم را در آن می یاب
 شهیدی پاک گفته دل مطهر
 نباشد شمر را حاصل مطهر
 نباشد در عبث کاری الهی
 و داعش شد سپر از سحر کژ دل
 نشد شه
 شهیدی پاک گفته دل مطهر
 نباشد شمر را حاصل مطهر
 نباشد در عبث کاری الهی
 نشد شه
 شهیدی پاک گفته دل مطهر
         نباشد شمر را حاصل مطهر
 نباشد در عبث کاری الهی
      و داعش شد سپر از سحر کژ دل
 به حیلت کاه را بر دیده آور
 شهیدی پاک گفته دل مطهر
 نباشد شمر را حاصل مطهر
 نباشد در عبث کاری الهی
 نشد شه
  امام صادق علیه السّلام فرمودند:
اَلعامِلُ عَلی غَیرِ بَصیرهٍ کَالسّائِرِ عَلی غَیرِ طَریقٍ، فَلا تَزیدُهُ سُرعَهُ السَّیرِ اِلاّ بُعداً؛

کسی که بدون «بصیرت» عمل می کند، همچون زنده ای است که در بیراهه می رود؛ پس هر چه سریع تر رود، از مقصد دورتر می شود.

تحف العقول، ص362
شرح حدیث:
کسی که بدون چراغ و روشنایی در راهی پیش رود، احتمال گمراهی، اشتباه و سقوط برایش بسیار است.خیابان ها و جاده هایی که از نور و روشنایی برخوردارند، رونده را بهتر به مقص
این نوشته توسط وکیل دادسرا تنظیم شده است یک وکیل کیفری خوب همیشه و مرتبا تمامی امور موکل را دردادسرا طوری پیش می برد تا با موفقیت بتواند بعنوان وکیل کیفری موکل را از زندان نجات دهد واگر متهم است برای او منع تغقیب صادر شود واگر شاکی است برای شکایت او علیه متهم قرار صادر شود .یک وکیل کیفری چه وظایفی را برعهده دارد ودقیقا در چند مرحله می تواند کمک ما بکند .
وظایف وکیل کیفری 
وظایغ وکیل دادگستری در امور کیفری خلاصه می شود در ۳ مرحله 
وکیل کیفری در
به‌سان رهنوردانی که در افسانه‌ها گویند،گرفته کولبارِ زادِ ره بر دوش،فشرده چوبدست خیزران در مشت،گهی پرگوی و گه خاموش،در آن مهگون فضای خلوت افسانگیشان راه می‌پویند،
ما هم راه خود را می‌کنیم آغاز.
سه ره پیداست...
نوشته بر سر هریک به سنگ اندر،
حدیثی که‌ش نمی‌خوانی بر آن دیگر.نخستین: راه نوش و راحت و شادی.به ننگ آغشته، اما رو به شهر و باغ و آبادی.
دو دیگر: راهِ نیمش ننگ، نیمش نام،اگر سر بر کنی غوغا، وگر دم درکشی آرام.سه دیگر: راه بی‌برگشت، بی‌
به گزارش ایسنا، اگر بخواهید بهترین بازیکن تاریخ فوتبال جهان را نام ببرید، شاید اولیه نامی که به ذهن تان خطور کند، سوپراستار سامبای برزیلی "پله" است. پله ۱۸ سال در سانتوس بازی کرد و ۶۱۹ گل به ثمر رساند. او در طول دوران بازی خود بیش از ۱۰۰۰ گل به ثمر رساند و عامل موفقیت برزیل در سه قهرمانی در شیشه ذرهبین های جهانی ۱۹۵۸، ۱۹۶۲ و ۱۹۷۰ بود. بابی چارلتون درباره پله می گوید: "اسب سواری برای هنرنمایی او بدعت شد. " یوهان کرویف نیز پله را تنها بازیکنی می د
طلاق به درخواست زوجه

در کشور ما و مقررات فقهی، طلاق را در اختیار مرد قرار داده است و شوهر می تواند با شرایط طلاق زوجه که در قانون آمده است- یعنی پرداخت حقوق مالی زوجه و طی مراحل قانونی طلاق– دادخواست طلاق از مرد داده و به رغم مخالفت زوجه او را طلاق بدهد. اما بر عکس آن، زوجه برای گرفتن طلاق بدون رضایت شوهر راهی سخت و دشوار در پیش دارد. در این مطلب به مراحل طلاق به درخواست زن پرداخته می شود.
نکته: طلاق ایرانیان غیر شیعه بر طبق دین و مذهب خود آنه
به بهانه دهمین همایش اختصاصی رشته‌مان بر آن شدم تا تجربیاتم از همایش‌هایی که حضور داشتم را بنویسم و البته روایتی از آغاز تا فرجام آنچه که در پیش داریم را بازگو کنم؛
در میان سرک کشیدن‌هایم در انتخاب مسیر به وبلاگ «قصه یک همایش» برخوردم (که الحق سنت پسندیده‌ای بود) و با خواندن هر پستش با واقعیت برگزاری یک همایش بیشتر آشنا شدم، گذشت و اولین حضورم در همایش در اردیبهشت ۹۵ رقم خورد، همایشی که حضور آدم‌هایش برایم ارزشمندتر بود تا موضوع آن، دوست
همیشه در من اندوهی بود به جا مانده از حرفهایی که نتوانسته بودم به تمامی آنها را به زبان بیاورم
صباح الدین علی

در من اندوهی
چون طفلی مشتاق و جستجوگر
زندگی می کند
به جامانده از تمامی حرفها
عاشقانه ها
و آرزوهایی که هیچگاه بر زبان نیامدند
در من اندوهی است چون آن اشکها
آن بغضها و آن خواستنها
که در تنهایی خویش می ریزم
هنگام سخن با لبخندی بر لبانم از تو پنهان می کنم
در من دریایی است از عشق
نفسهای آه آلودت چون طوفانی
دریای جنونم را به تلاطم در می آو
نسخه دوبله فارسی نیز افزوده شد
دانلود فیلم Thor Ragnarok 2017
کیفیت : Bluray 1080p
ژانر : اکشن, علمی تخیلی, فانتزی, کمدی, ماجراجویی
کارگردان : Taika Waititi
ستارگان : Cate Blanchett, Chris Hemsworth, Mark Ruffalo, Tom Hiddleston
سال : 2017
کشور : آمریکا
سازندگان : Eric Pearson,Craig Kyle,Christopher L. Yost,Stan Lee,Larry Lieber,Jack Kirby,Greg Pak,Walter Simonson,Carlo Pagulayan
مدت زمان : 2 ساعت و 10 دقیقه
پس از رخدادهای انتقام‌جویان: عصر اولتران، ثور بدون چکش خود میولنیر در دنیای دیگر زندانی شده است و در آنجا باید به منظور
همیشه در من اندوهی بود به جا مانده از حرفهایی که نتوانسته بودم به تمامی آنها را به زبان بیاورم
صباح الدین علی
همواره در من اندوهی
چون طفلی مشتاق و جستجوگر
زندگی می کند
عاشقانه ها
آن بغضها و آن خواستنها
هنگام سخن با تو با لبخندی بر لبانم پنهان می کنم
در من دریایی است از عشق
دریای جنونم را به تلاطم در
صباح الدین علی
همواره در من اندوهی
چون طفلی مشتاق و جستجوگر
زندگی می کند
عاشقانه ها
آن بغضها و آن خواستنها
هنگام سخن با تو با لبخندی بر لبانم پنهان می کنم
در من دریایی است از عشق
دریای جنونم را به تلاطم در
داشتم دقایقی پوسترهای بعضی از اساتید و طراحان حرفه‌ای رو می‌دیدم به ذهنم خطور کرد که:«کارهای غیرحرفه‌ای تو کجا و کارهای ایشون کجا؟!
آخه به مونتاژکاری‌های تو هم می‌شه گفت "پوستر"؟! ...
اصلا "پوستر" رو شناختی که خودتو طراح بدونی و "مجموعه پوستر" بزنی؟! تازه، به خیال خودت عضو سایت "نهضت مردمی پوستر انقلاب" بشی و ...»
نزدیک بود کلا ناامید بشم و کار "مجموعه "نور امید" رو بذارم کنار،‌ که به خودم اومدم و گفتم:
«اگه قرار باشه با دیدن "فاصله زیاد با قله"

شاخ های پیچ خورده از بیهودگی بانگ های خویش بیزارند
غرش را می نالند و به فرجام ایشان می اندیشند
روده های راست شده چندان درست نمی گویند
دیوانه گون جلوه گر می شوند و باربران را می آلایند
پوست های کشیده نیز خواهند..که زین پس به چنین باشند..!

پنداری برای آهنگ جنگ باد

درسایت نابرو به تمام مراحل ومدارکی که برای طلاق توافقی نیاز است پرداخته شده با مطالعه این سایت پاسخ سوالات خود رابیابید
شرایط اجرای طلاق توافقی/مدارک لازم جهت درخواست طلاق توافقی/مراحل طلاق توافقی/داوری و ویژگی داوران طلاق توافقی/اخذ گواهی داور و مشاور و مراجعه مجدد به دادگاه/مراجعه به دفتر ثبت ازدواج و طلاق/
ازدواج از بزرگترین و مهم‌ترین اتفاقاتی است که انسان در زندگی تجربه می‌کند که برای برخی این اتفاق منجر به جدایی و طلاق می‌شود. اخی
باربری فرجام | باربری گاندی | باربری فرمانیه

باربری لویزان | باربری هروی | باربری هنگام | باربری شیان

باربری ظفر | باربری قلهک | باربری سوهانک | باربری ولیعصر | باربری دروس

باربری دیباجی | باربری دولت | باربری | هزینه باربری | نرخ باربری | هزینه باربری در تهران | باربری ارزان
شماره تماس باربری کاج : 09128915218
اگر به دنبال باربری ارزان در تهران هستید باید بخشی از خدمات و سرویس دهی باربری را فراموش کنید و روزی پر استرس و نگرانی را سپری کنید. حذف خدماتی
ایسنا نوشت: محمدجواد ظریف در این باره گفت: چروک یکی از مهمترین شرکای جمهوری اسلامی است و اندوه شریک دیپلماتیک ما و هم باهم اتحاد کردن بسیار نزدیک اقتصادی ما و هم از اعضای جاویدان مانده در برجام است. مهم است که داخل این بار جدید مشی های مباشرت با طرف چینی، بوسیله خاص در خصوص تحولات اخیر و تصمیم جمهوری اسلامی ایران در مورد اجرای حقوقش درون برجام طبق بند ۳۶ داشته باشیم. وی افزود: همین طور در مورد روابط دو جانبه و مسایل بسیار خطرناکی که داخل منطق
 شهیدی پاک گفته دل مطهر
                                           نباشد شمر را حاصل مطهر
 نباشد در عبث کاری الهی

بسم الله الرحمن الرحیمپس از اوج گیری عزت و شرف ملی با آن جان فشانی و فداکاری مثال زدنی شهید سلیمانی و این پشتیبانی و حمایت ملی از آن نماد و عیار مقاومت، متاسفانه اخیرا در کشور شاهد لکه دار شدن شرف و عزت ملی بودیم، جا دارد به امام عصر ارواحنا فداه تسلیت عرض نماییم و از این که در این کشور منتسب به ایشان کسانی اینچنین سخنانی بر زبان می آورند اظهار شرمندگی و عذر خواهی نماییم. یارو قهرمان ملی ما را بزدلانه ترور کرده و دستش تا آرنج به خون این عزیز سف
بسم الله الرحمن الرحیمپس از اوج گیری عزت و شرف ملی با آن جان فشانی و فداکاری مثال زدنی شهید سلیمانی و این پشتیبانی و حمایت ملی از آن نماد و عیار مقاومت، متاسفانه اخیرا در کشور شاهد لکه دار شدن شرف و عزت ملی بودیم، جا دارد به امام عصر ارواحنا فداه تسلیت عرض نماییم و از این که در این کشور منتسب به ایشان کسانی اینچنین سخنانی بر زبان می آورند اظهار شرمندگی و عذر خواهی نماییم. یارو قهرمان ملی ما را بزدلانه ترور کرده و دستش تا آرنج به خون این عزیز سف
نهج البلاغه جولانگاه بلاغت امیر ملک کلام حضرت علی(ع)

یکى از برجسته ترین آثار سید رضى کتاب شریف نهج البلاغه
است؛ کتابى که هر گوهرشناسى را به اعتراف به جایگاه بلند و برجسته آن
واداشته و سرهاى همه آنان را به تواضع در برابر این کتاب فرود آورده است.حنّا الفاخورى نویسنده تاریخ ادبیات عرب مى نویسد:(کتاب
نهج البلاغه یک ثروت عظیم فکرى و ادبى است. این کتاب پیوسته مردمان را به
عمل به شعائر دینى و پیروى از تعالیم قرآن مجید و استوار ساختن ک
دریافت آهنگ  حجم: 8.96 مگابایت

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.
توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد
با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

param name="AutoStart" value="False">

خواننده و تنظیم: حسن حقیر

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها